פרופיל החברה קטלוג מודפס צור קשר הוסף למועדפים תפריט מוצרים
סוככי זרועות סככות לרכב פרגולות הצללה
שערים גדרות מעקות
בנייה קלה
שערים >> שערים עם שילובי זכוכית
קטגוריות נוספות
שערים עם שילובי זכוכית
שערים מודולריים
שערים פרופילים דגם הייטק
שערים - דגם אטום
שערים סטריפים
שערים-פרזול
שערי CPVC
שערים - נפחות
שער דגם מדרגה - הייטק אטום
שערים - זכוכית מעוצבת
שערים דגם רשת אייל
שערים דגם יציקות
שילובי צבעים
שערים בשילוב WPC דמוי עץ
שער כניסה בתוך שער חניה
שערים דגם גלילה
שערים דגם פנלים
שערים / דלתות שירות
שער דגם אטום בשילוב זכוכית ודוגמאת שתי וערב
שערים - מבצעים חמים
קטלוג צבעים - אוניברקול נירלט
קטלוג צבעים - טמבור/קליל
קטלוג צבעים - מ.צ.פ.א
חדש! - קטעי וידאו
חזרה למוצרים

מידע שימושי


  • שערים - שילובי זכוכית : שערים עשויים מסגרת מפרופיל אלומיניום בשילוב זכוכית טריפלקס חלבית בעובי 6 מ"מ. שערים בעיצוב זה יוצרים אשליה של מראה פתוח למרות שהזכוכית אטומה ומתאימה ללקוח המחפש פרטיות.
  • שערים - שילובי זכוכית  מעוצבת : שערים עשויים מסגרת מפרופיל אלומיניום בשילוב זכוכית מודפסת או מצויירת בעבודת אומן. 
  • שערים מדגם אייל: שערים המיועדים לספק פרטיות ,בנויים משלבי אלומיניום או מפחי אלומיניום אטומים לחלוטין, ניתן לשלב רשת אלומיניום בשערים במבחר צורות.
  • שערים מדגם אלון: שערים העשויים מלוחות אלומיניום ברוחב 10ס"מ , הלוחות מותקנים במרווחים קטנים זה מזה.
  • שערים מיציקות אלומיניום: שערים העשויים מאלומיניום יצוק במבחר דוגמאות דקורטיביות.
  • שערי החניה יכולים להיות שערי כנף, שערי הזזה על גבי מסילה או שערים מתרוממים בהתאם להעדפת הלקוח ולמגבלות מקום ההתקנה.
  • שער לחניה יכול להיות שער חשמלי או שער ידני ללא הפעלה חשמלית , בכל מקרה בו מתקינים שער חניה ללא מנוע תמיד ניתן להוסיף מנוע ולהפעיל אותו בצורת שער חשמלי.
  • ניתן להתקין את שערי החניה ללא מנוע , שער חשמלי דורש קו חשמל רגיל 3*1.5 מומלץ להכין קו חשמל במהלך הבניה סמוך למקום התקנת עמודי השער, במידת הצורך העברת קו חשמל תעשה ע"י החברה.
  • שערים חשמליים ניתנים לבניה במידות שונות, מחוברים לקיר או בנפרד, בבתים צמודי קרקע ולחניונים בבתים משותפים.
  • האלומיניום נצבע בתנור לפי קטלוג RAL או לפי קטלוג אוניברקול מגורען בכל גוון לפי דרישת הלקוח.

 

שערים - הקדמה

שערים - שערי חניה, שערי כניסה ודלתות שירות עשויים אלומיניום במבחר דגמים וצבעים. כל סוגי שערי החניה: שער חשמלי נגרר על מסילה, שער  חשמלי מתרומם, שער חשמלי כנף ושערי גלילה. שער חשמלי עם מיטב המנועים הקיים עבור שערים אוטומטיים. שערי כניסה כולל הכנה לאינטרקום ודלתות שירות: לפחי זבל ,שעוני מים, פילרים של חברת חשמל וכדומה.

שערים - כללי

מבחר גדול של שערים לחניה, שער חשמלי או שער ידני. כל השערים מיוצרים ממסגרת אלומיניום בעיצוב דמוי בלגי, המסגרת יכולה להיות מחולקת למספר חלקים לגובה ולרוחב ע"פ דרישת הלקוח. בחלוקות ניתן לשלב מספר אלמנטים: פח אלומיניום אטום חלק או שלבי אלומיניום (שלבי קסטה), זכוכית טריפלקס חלבית, ויטראז זכוכית או זכוכית מצויירת, רשת אלומיניום קלועה או עשויה מפרופילים, פרופילים מאלומיניום במבחר גדלים, יציקות אלומיניום מעוצבות וכל חומר הניתן למיסגור יתקבל בברכה.

שערים - פירוט

1. שערים אטומים: שערים בשילוב פח אלומיניום חלק או שלבי קסטה ברוחב 8 ס"מ. שערים אלה מיועדים ללקוח המעונין בפרטיות מקסימלית, על גבי השערים ניתן לשלב יצירות אלומיניום דקורטיביות או קוביות אלומיניום עם או בלי זכוכית חלבית.

2. שערים עם שילובי זכוכית: שערים הבנויים ממסגרת אלומיניום בשילוב זכוכית ביטיחותית טריפלקס 3+3 חלבית , גודל הזכוכית ואופן החלוקה של המסגרת נקבע ע"פ דרישות הלקוח.

3. שערים עם זכוכית מעוצבת: שערים משולבים זכוכית מצויירת מודפסת או ויטראז צבעוני יפיפה , יש לנו מספר דגמים סטנדרטי אולם ניתן להזמין הדפס או ציור ע"ג זכוכית לפי דרישת הלקוח.

4. שערים בסגנון נפחות : שערים עשויים אלומיניום בעיצובים דמויי נפחות ברזל. ניתן לעצב שערים אלא ע"י שימוש במיגוון סוגי הפרופילים הקיים  במפעל או בשילוב אלמנטים יחודיים אחרים ע"פ דרישת הלקוח.

5. שערים עם רשת אלומיניום : שערים משולבים רשת אלומיניום קלועה עשויה רצועות אלומיניום ברוחב 15 - 30 מ"מ מושחלות זו בזו בשיטת שתי וערב או רשת צינורות אלומיניום עשוייה מונורות בקוטר 12  מ"מ.

6. שערים עם יציקות אלומיניום : שערים בהם משולבים יציקות אלומיניום במבחר צורות מעוצבות בגדלים שונים.

 

 

 חזרה לדף הבית